R روی کیبورد خود استفاده کنید

مایکروسافت به صورت رسمی از سیستم مورد نیاز ویندوز 11 پرده برداشته که البته آنقدرها سختگیرانه نیست، اما در عین حال ممکن است برای قشر اندکی از کاربران دردسرساز شود. از این رو باید کمی در تنظیمات تلفن های هوشمندتان تغییر ایجاد کنید تا این محدودیت برداشته و شرایط برای نصب واین آماده شود. اگر میخواهید ویندوز 11 را پیش از دیگران تجربه کنید حالا میتوانید خیلی راحت این کار را انجام دهید. ویندوز اینسایدر تنها راهحل برای دریافت جدیدترین نسخه بتا ویندوز 11 است و با استفاده از اکانت مایکروسافت، بهسادگی میتوانید سیستم عامل خود را بهروزرسانی کنید. اگرچه غالبا، نسخههای بتا از نسخههای توسعهدهنده از ثبات بیشتری برخوردار است؛ اما در هر صورت، نام «آزمایشی» روی آنها سنگینی میکند و این یعنی میتوانند دارای باگها، ایرادات فنی و عدم کارکرد صحیح برخی ویژگیها باشند.

از آنجا که این یک نسخه پیش نمایش بتا است که به طور خاص برای توسعه دهندگان طراحی شده است، اما می توانید برای استفاده اساسی خود از آن لذت ببرید. با استفاده از یک اکانت ادمین وارد سیستم شوید ( در صورت وجود). پس از پیوند دادن حساب Windows Insider خود در بخش Pick Your Insider Settings از شما خواسته می شود برای دریافت پیش نمایش ویندوز 11 گزینه “Dev Channel” را انتخاب کنید ، سپس روی “Confirm” کلیک کنید.

قدم اول: نسخه اندروید و نسخه ویندوز TeamViewer را روی دستگاه های خود دانلود و نصب کنید. همچنین نباید توقع داشت که تمامی بازی هایی اندروید در این نرم افزار ها نصب و اجرا شوند؛ به خصوص آثاری که به طور کامل نیاز به لمس صفحه و حس گر های موبایل دارند. آپدیتهای ویندوز 11 حجمی ۴۰ درصد کمتر از قبل دارند و در پسزمینه نصب میشوند. ۸. حساب کاربری جدید شما تا پیش از ریبوت دستگاه به نمایش در نمیآید.

۳. ویندوز را ریبوت کنید. سایز و محتویات را بررسی کنید تا از انتخاب درایو درست مطمئن شوید. با پیش زمینهی یک رنگ، فونت و آیکونهای ویندوز10 در لانچر کاملاً حس میکنید که در حال استفاده از یک گوشی ویندوز10 فون هستید. ضمنا حواستان باشد که باید از یک اکانت مایکروسافت استفاده کنید. ۴. اگر از شما چنین چیزی خواسته شد، وارد اکانت مایکروسافت خود شوید. اگر مشتاق دانلود و نصب ویندوز ۱۱ هستید ، می توانید همین حالا این کار را با عضویت در ویندوز اینسایدر انجام دهید و جزو دریافت کنندگان ویندوز ۱۱ باشید. ۱۱. گزینههای راهنما برای نصب ویندوز ۱۰ را دنبال کنید.

اگر قبلا در Windows Insider Program عضو نبودید میتوانید از طریق مرورگر اینترنت خود ثبت نام را شروع کنید، برای شروع و دانلود و نصب ویندوز ۱۱ چیزی که نیاز دارید سیستم که ویندوز ۱۰ نصب میباشد و یک حساب کاربری در Microsoft یا Azure . از سوی دیگر ممکن است در این بخش بخوانید که دستگاه از چیپ TPM برخوردار نیست یا اینکه TPM روی آن فعال نشده است. در این مطلب، دلایل توجه ویندوز 11 روی چیپ TPM را شرح دادهایم. چیپ TPM محافظت را یک مرحله بالاتر برده و از سطح نرمافزار به سطح سختافزار رسانده است.

به صورت مشابه، قابلیت TPM (مخفف Trusted Platform Module) به امنیت کمک کرده و با بهرهگیری از چیپی مخصوص درون کامپیوتر شما، به رمزنگاری دادهها میپردازد. توجه: اگر ویندوز 11 روی رایانه شما اجرا نمی شود – یا اگر مایکروسافت به شما توصیه می کند از اجرای ویندوز 11 روی سخت افزار رایانه خود اجتناب کنید – پیامی را مشاهده می کنید که در صفحه تنظیمات Windows Insider به شما چنین می گوید. حالا نوبت به بخش اصلی کار یعنی نصب و اجرای اپلیکیشن های اندرویدی روی ویندوز 11 میرسد.

امروز در انزل وب سه روش نصب سیستم عامل ویندوز در دستگاه های اندرویدی را توضیح دادیم. در مقاله امروز من انتخابی از بهترین ، به نظر من ، شبیه سازها انجام داده ام سیستم عاملاندروید برای سیستم عامل ویندوز همچنین ، بر اساس تمام مطالب دریافتی ، سعی می کنم بیشترین موارد را برجسته کنم بهترین شبیه سازاندروید. با عرضه نسخه پیشنمایش ویندوز 11 و همینطور نسخه نهایی که طی فصل پاییز ۲۰۲۱ عرضه میشود، مشخصا سوالاتی در ذهن کاربران شکل گرفته که در ادامه به برخی از آنها پاسخ میدهیم. با این حال انتظار میرود که این قابلیتها طی ماههای آینده منتشر شود.

با این حال، در آینده احتمالا شاهد تغییراتی در ویندوز 11 خواهیم بود که مایکروسافت آنها را ثبت نکرده و آزمایشکنندگان ویندوز اینسایدر در بیلدهای جدید به آنها دسترسی خواهند داشت. اگر تاکنون جواز جمعآوری اطلاعات مربوط به سلامت سیستم را به مایکروسافت ندادهاید، باید این جواز را صادر کنید تا امکان دریافت بیلدهای پیشنمایش ویندوز 11 مهیا شود. علاوه بر این، اگر بخواهید برنامهها و بازیها را از یک منبع خارجی نصب کنید، میتوانید از فایل APK آنها استفاده کنید.

دقت داشته باشید که استفاده از این نرم افزار هیچ مشکل امنیتی برای ویندوز شما ایجاد نخواهد کرد و غیرفعالسازی آنتی ویروس ویندوز به این منظور است که از ایجاد تداخل آنتی ویروس در روند تغییر فایلهای ریجستری ویندوز توسط این ابزار، جلوگیری کنیم. قبل از این آموزش با دقت به این هشدار توجه کنید: توجه کنید که شما در حال آزمایش ویندوز 11 قبل از انتشار رسمی آن هستید و ویندوز 11 در وضعیت اولیه و دارای نقص است. این کانالها همواره حاوی ویژگیهایی هستند که تضمینی برای حضورشان در نسخهی پایدار مرورگر وجود ندارد و گاهی اوقات، این ویژگیها تا زمان انتشار در نسخههای پایدار، ماهها در شاخههای Canary یا Dev باقی میمانند.

اگر موفق به این کار نشدید ممکن است لازم باشد تبلت یا گوشی اندرویدی خود را ریستارت کنید. کاربرانی که موبایل اندرویدی ندارند هم توسط این نرم افزار میتوانند بازی ها و برنامه های اندروید را در کامپیوتر خود اجرا کنند. حالت بازی در ویندوز 10، از حداکثر توان سیستم کاربر برای بهینه کردن نرخ فریم بازی، استفاده خواهد کرد. همچنین، استفاده از آن بسیار ساده است، بنابراین حتی اگر یک «کاربر پیشرفته» نباشید، با این شبیه ساز عملکرد خوبی خواهید داشت. در ادامه به شکلی گام به گام توضیح دادهایم که چطور قادر به نصب ویندوز 11 درون ماشین مجازی خواهید بود.

اما در اصل Wine یک لایه سازگاری است که به اپلیکیشن های ویندوز اجازه می دهد روی سیستم عامل های دیگر اجرا شوند. برنامهی ویندوز اینسایدر این امکان را در اختیار کاربران و علاقمندان به ویندوز 10 قرار میدهد تا جدیدترین نسخه از سیستمعامل مایکروسافت را روی گوشیهایهوشمند خود مورد استفاده قرار دهند. تماشا و استفاده زودهنگام از ویندوز 11 تجربهای جذاب است، اما در عین حال دلتان نمیخواهد در صورت بروز هرگونه مشکل با این سیستم عامل جدید، دادههای شخصی و ارزشمندتان را از دست بدهید.

تنها عیب آن عدم وجود نسخه برای سیستم عامل مک بود ، اما این فقط یک موضوع زمان است ، به زودی توسعه دهندگان این خطا را برطرف می کنند. ابزار نرم افزاری Genymotoin شبیه ساز چند پلتفرمی است ، به این معنی که برای اکثر سیستم عامل ها مانند: Windows ، MacOS ، Linux در دسترس است. آیا شبیه ساز ویندوز برای اندروید وجود دارد؟ به جز بحث طراحی و بهبودهای زمینه گیمینگ، پشتیبانی از نرم افزارهای اندروید روی Windows 11 واقعا خبر بزرگی است.

با این وجود کاربران حرفهای موفق شدهاند اپلیکیشن Play Store را بر روی ویندوز 11 نصب کنند که باعث میشود رسما به تمامی اپلیکیشنهای اندرویدی بر روی سیستم عامل مایکروسافت دسترسی پیدا کنند. با افزایش محبوبیت Wine در دستگاه های اندرویدی و ARM ، با این حال ، این لیست رو به رشد است. در صفحه اصلی را به سمت چپ بکشید، آیکون Glance را در سمت چپ پایین تصویر انتخاب کنید. گام 7: زمانی که برنامه Your Phone روی ویندوز 10 باز است، روی آیکون تنظیمات در گوشه راست-پایین کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید