دریاچه بایکال، قدیمی ترین دریاچه جهان و شگفتی اش در نیمه دوم سال!

چرا که خطر ابتلا به سرطان روده ممکن است با طولانی شدن بیماری بویژه در کسانی که طول بیشتری از روده گرفتار است بیشتر شود. در این نوزادان مجرای روده چسبندگی دارد یا تنگ و یا بسته است بنابراین کودک در همان روزهای ابتدای تولد، دچار علائمی مانند استفراغ ، ورم شکم می شود . مواد معدنی و جلبک های موجود در دریاچه ها می توانند خالق رنگ هایی متعدد در آب آنها شوند مانند لاگونا ورده (Laguna Verde) که آب های آن به رنگ زمردی دیده می شود.

در خرید امتیاز تعاونی ها شما مبلغی را تحت عنوان حق عضویت به فروشنده که از اعضاء تعاونی می باشد پرداخت می کنید که این مبلغ هیچ ربطی به اقساط مربوط به پروژه ندارد و برای خروج عضو از تعاونی و جایگزینی شما به عنوان عضو در آن پرداخت می شود که بسته به موارد بالا متغیر می باشد. اعضا تعاونی ها طی انجام پروژه های مورد نظر و پیشرفت آن بسته به متراژی که بنام آنها می باشد(سهم عضو)، مبالغ اعلام شده از سوی تعاونی ها را واریز می کنند.

این نهاد بین المللی همچنین خواستار تلاشهای بیشتر برای انجام تحقیقات علمی در راستای بهبود شرایط و احیای این دریاچه و محیط زیست آن شده است. اگر خرید امتیاز پیش از پرداخت اقساط تعاونی انجام شود شما تنها مبلغ مربوط به حق عضویت را خواهید پرداخت اما با پیشرفت پروژه و پرداخت اقساط علاوه بر حق عضویت، اقساط پرداخت شده را نیز به فروشنده یا همان عضو تعاونی پرداخت کرده و پس از آن بقیه اقساط مربوطه را مستقیما به خود تعاونی خواهید پرداخت. این حق عضویت تعاونی ها تحت عنوان امتیاز شناخته می شود.

پروژه نخل متعلق به هوافضای سپاه بوده و شامل 4 برج 25 طبقه با واحدهایی به متراژ 85 تا 150 متری می باشد و در مجموع از 900 واحد تشکیل شده است. حجم آب شیرین دریاچه بایکال از مجموع آبهای دریاچههای بزرگ در آمریکا نیز بیشتر است. ۲. اخیراً نیز عوامل اسرائیل که در کردستان عراق با حمایت آمریکا فعال شده اند، برای مطیع ساختن کردها ، این توهم را القا می کنند که کرد ها نیز از نسل بنی اسرائیل هستند و ارتباطی با ایرانیان و عرب ها و ترک ها ندارند !

درمورد افزایش تنش و یا طوفان در دریا و اقیانوس بیاد گفت که احتمالا شما با یک ریسک بزرگ، مشکل یا مانع در زندگیتان رو به رو خواهید شد و بهتر است اگر در حال یزی برای زندگی یا کارتان هستید طرح دیگری بگذارید. نکته دیگری که در مورد امتیاز تعاونی ها می توان ذکر کرد. تعاونی های مختلف در زمان تاسیس شروع به عضو گیری می کنند و اعضا به صورت رایگان به عضویت تعاونی ها درآمده و عضوی از آن شناخته می شوند. هرچه تعداد پین های افتاده بیشتر باشد یا به عبارتی نشانه گیری و پرتاب صحیح تری داشته باشید، امتیاز بیشتری خواهید گرفت.

بهره برده و نیاز های بیشتری از ساکنین پاسخ داده شود، قیمت امتیاز آن تعاونی بالاتر خواهد بود. وابسته بوده و بسته به رزومه و سابقه تعاونی مورد نظر و اعتمادی که از خریدار جلب می کند امتیاز آن از قیمت بالاتری برخوردار می باشد و این امر در تعاونی هایی که رزومه خوبی ندارند بر عکس بوده قیمت کمتری دارند. سالن سینمای سه بعدی نیز از دیگر امکانات رفاهی این مجموعه می باشد.اجازه بدهید به طور دقیق تر به بخش های مختلف این مجموعه ی بزرگ بپردازیم.واحدهای تجاری تهران مال: همان طور که اشاره کردیم این مجتمع بزرگ دارای 600 واحد تجاری است که هر کدام از آنها تراژی برابر با 25 الی 400 متر مربع دارند.

پیشرفت پروژه شامل مراحل مختلفی از جمله: اخذ مجوز برای احداث بنا، تجهیز کارگاه، گودبرداری، اجرای فوندانسیون، اجرای اسکلت، اجرای سقف، اجرای دیوار چینی و یا هر عملیات عمرانی دیگر. بطوریکه کشورهای توسعه یافته در دو دهه اخیر با اجرای برنامههای غربالگری توانستهاند بیش از 40 درصد موارد مرگ ناشی از این سرطان را کاهش دهند! از این دریاچه با نام تالاب ارواح نیز یاد میکنند. در فصلهای سرد سال نیز جانوران وحشی به حوالی دریاچه ارواح پناه میآورند. که به سال ۱۵ هجری می رسد.

2- چرا به دریاچه ی خزر ، دریای خزر می گویند ؟ تعبیر خواب دریای موج دار: نیکبختی در تمام اموری که در آن گام برمیدارید. فراوانی گونه های بومی در دریای خزر ، آن را به یکی از عجیب ترین واترین آب های شفاف کره زمین تبدیل می کند. امروزه تهران با دریاچه های مصنوعی فشافویه و خلیج فارس، به بستری برای تجربه های آبی جذاب تبدیل شده است. منطقه 22 تهران و محله چیتگر با توجه به ساختار نوین شهرسازی تبدیل به منطقه ای برای خدمت رسانی به شهر تهران و جبران کمبودهای رفاهی دیگر مناطق شده و به عنوان قطب گردشگری تهران مطرح گردیده است.

از ویژگی های بارز، خاص و منحصر به فرد محله چیتگر میتوان به آب و هوای پاکیزه منطقه اشاره نمود که به دلیل وجود پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر(شهدای خلیج فارس) و پارک جنگلی لتمال کن این منطقه همواره از نظر میزان آلودگی نسبت به مناطق دیگر تهران وضعیت خیلی بهتری داشته و همچنین از نظر دمای هوا نیز چند درجه نسبت به مناطق دیگر خنک تر میباشد. 8- همچنین باید به مراکز تجاری چیتگر اشاره داشت.

همانطور که ذکر شد رتبه بندی امتیاز تعاونی ها به خوش حسابی اعضا بستگی دارد اما میزان ارزش امتیاز تعاونی ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم. در کل هر چه پیشرفت پروژه بیشتر باشد و به واحد آماده نزدیک تر باشد و به زمان تحویل نیز نزدیک تر باشد، قیمت امتیاز تعاونی مربوطه بالاتر خواهد بود. پینت بال شاید کمی قدیمی تر از بقیه باشد، اما هنوز یکی از جذاب ترین تفریحات گروهی به شمار میآید. منطقه ای که آبهای سطحی آن توسط یک رود و انشعابات آن از نقاط مرتفعبه سمت نواحی پست تر هدایت می شود ، حوضه ی آبریز نام دارد.

پس از حدود 15کیلومتر، تابلوی ورودی دریاچه مهارلو را در سمت مخالف جاده مشاهده خواهید کرد. اگر بخواهید با خودروی شخصی به پارک چیتگر بروید، توصیه میکنیم، وارد بزرگراه همت غرب شوید و سپس از آنجا به سمت خروجی بزرگراه شهید خرازی بروید. دسترسی از این منطقه به بزرگراه حکیم غرب، اتوبان تهران کرج و خرازی بسیار آسان است. موقعیت مکانی مناسب برای پروژها از جنبه های مختلفی از جمله دسترسی به راه های ارتباطی و یا ایستگاه های مترو، آب و هوای منطقه، چشم انداز واحدها و فاصله پروژه تا مراکز تجاری و شاخص منطقه، حائز اهمیت می باشد و با دارا بودن هر کدام از موارد بالا قیمت بالاتری نیز نسبت به پروژه های مشابه خواهد داشت.

چیتگر یک نام تجاری و مربوط به بزرگترین دریاچه مصنوعی تهران است و بستر پهناوری را برای پروژه های ساخت و ساز شامل میشود. شهرک چیتگر از مناطق ارزشمند اقتصادی و تجاری و تفریحی در تهران است. ولی در خود تهران هم جاذبههای طبیعی وجود دارند که دستکمی از شمال ندارند! ساختمانهای آپارتمانی چند طبقه بسیار کهنه که ساکنان آن زندگی سادهای دارند. مغازه های مربوط به خورد و خوراک و سایر مایحتاج زندگی در این منطقه نیز به صورت جدی دنبال میشود. بنا بر گزارشها شهر ملبورن یکی از بهترین شهرهای دنیا برای زندگی است.

دیدگاهتان را بنویسید