دانلود آپدیت 20H2 اکتبر 2022 ویندوز ۱۰ مایکروسافت + لیست تغییرات – زومیت

نرم افزار Android Studio به طور رسمی توسط شرکت گوگل منتشر شده و در اصل به توسعه دهندگان اجازه اجرا و تست اپلیکیشن ها در محیط ویندوز را میدهد. اگرچه مایکروسافت طی چند وقت اخیر صحبت هایی در رابطه با انتشار ویندوز 11 هم به عمل آورده و احتمالا این سیستم عامل در آینده نزدیک به طور رسمی منتشر خواهد شد اما در حال حاضر این ویندوز 10 است که جدیدترین و محبوب ترین ورژن سیستم عامل مورد نظر محسوب میشود. همانطور که مشاهده کردید در این مقاله در رابطه با تفاوت های دو نسخه محبوب ویندوز 10 یعنی نسخه های Enterprise و Pro صحبت کردیم.

به این ترتیب قادر به سر و کله زدن با وب سایتهایی که از نسخه جدید اینترنت اکسپلورر پشتیبانی نمیکنند، خواهید بود. به عنوان نمونه باید به Enterprise Mode در مرورگر اینترنت اکسپلورر اشاره کرد. برای مثال، شما ابزارهایی مانند حفاظت اطلاعات و اسناد هویتی را پیدا خواهید کرد که برای جلوگیری از استفاده غیرمجاز عملکردهای احراز هویت یکپارچه (SSO) طراحی شدهاند. با کلیک (یا در صفحات لمسی با ضربه زدن) بر روی پنلهای مربوط به برنامههای کاربردی Metro، برنامههایی که به دسترسی به بخشهای مختلف مانند موقعیت مکانی، وبکم و میکروفون نیاز دارند فهرست میشوند.

در سال ۱۹۹۶ عرضه شد.Windows CE سیستمعامل و هستهای جدا از نسخهٔ رومیزی ویندوز است، این نسخه از سیستم عامل ویندوز برای دستگاه های کوچک مانند دستیاران دیجیتال شخصی ” PDA “ها رایانه های دستی تولید شده توسط خود شرکت مایکروسافت در سال ۱۹۹۶ طراحی شد . سلب مسئولیت: با وجود این که بسیاری از رایانه های شخصی و تبلت هایی که ویندوز ۷ را اجرا می کنند قادر به اجرای پیش نمایش ویندوز ۸ نسخه توسعه دهندگان نیز هستند، باید توجه داشته باشید که نصب ویندوز ۸ روی تبلتتان می تواند منجر به ایجاد مشکل گردد. برخی ویژگیهایی که در ابتدا با هدف راضی نگه داشتن بیزینسها در ویندوز 10 پرو توسعه پیدا کرد، برای کاربران خانگی نیز کاربردی و در برخی مواقع ضروری است.

یکی از اصلیترین و مهمترین ویژگیهای دیتابیس MySql این است که توسعه دهندگان این دیتابیس را به صورت اپن سورس در اختیار افراد قرار دادند. با این حال، در صورت تمایل، همچنان می توانید آن را به سمت چپ برگردانید. پس از ارتقا به ویندوز ۱۱، دستگاههایی که از شبکهسازی intel Killer استفاده میکنند ممکن است تحت شرایط مشخصی با افت بستههای UDP (پروتکل دیتاگرام کاربر) روبهرو شوند و به همین دلیل بارگذاری وبسایتها کند میشوند و استریم ویدیوها رفتار غیرمنتظرهای خواهند داشت. مسلما با خرید لایسنس Windows 10 Pro مایکروسافت و فعالسازی آن تجربه کاربری بهتری خواهید داشت و از حجم کمتر سیستم عامل و اشغال فضای کمتر بر روی هارد سیستم هم بهرهمند میشوید.

در صورتی که پیشتر لایسنس ویندوز را خریداری نکردهاید، روی گزینه Go to the Store کلیک کنید. امار در صورتی که آیکون شبکهی وای-فای در تسکبار دیده نمیشود و یا نمیخواهید ابتدا به Desktop ویندوز ۸.۱ بروید و سپس به شبکه متصل شوید، یک روش سادهی دیگر نیز وجود دارد و آن استفاده از Charms bar است. تمامی اطلاعات مورد نیاز برای بالا امدن سیستم در هارد ذخیره می شود بنابراین در صورتی که این قطعه اسیبی ببیند ویندوز بالا نخواهد امد. بنابراین زمانی که برقراری ارتباط با اینترنت ممکن نیست، گاهی اوقات پاک کردن اطلاعات مربوط به یک شبکه و اضافه کردن دوبارهی آن میتواند مشکل را حل کند.

این سرویس به نرم افزارهای نصب شده در ویندوز این اجازه را میدهد که مکان دقیق شما را شناسایی کنند. قابلیت مقایسهی قیمت با بخش Collection کار میکند و بهسادگی قیمتها را کنار هم قرار میدهد و بهزودی میتواند از فروشگاههای بیشتری پشتیبانی کند. اما اینکه کدامیک از این دو نسخه سیستم عامل مذکور انتخاب بهتری برای خرید خواهند بود، سوالیست که ذهن خیلی از کاربران را درگیر میکند! هنگامی که کلاینت بازی به دلیل قطعی اینترنت یا سرعت ضعیف، به موقع به روز رسانی نشود، بازی کرش میکند. اما اگر بخواهیم ایده مایکروسافت در ارائه این نسخه های سیستم عامل مذکور را مورد ارزیابی قرار دهیم باید بگوییم که Windows 10 Enterprise اصلا برای کاربران عادی و سیستم های خانگی تدوین نشده است!

اگر یک کاربر معمولی و عادی هستید و میخواهید از مزیت های ویندوز 10 بر روی کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ شخصی خودتان استفاده کنید، توصیه ما Windows 10 Pro خواهد بود. به عقیده ما اگر یک کاربر معمولی هستید و میخواهید به طور نرمال و عادی از ویندوز استفاده کنید، ورژن پرو انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود اما اگر به عنوان یک کاربر حرفهای میخواهید از ویندوز 10 در محیط های شرکتی استفاده نمایید، میتوانید نسخه اینترپرایز این سیستم عامل را برگزینید. اما اگر میخواهید کامپیوتر ویندوزی را در محیط یک شرکت راهاندازی کنید یا بنا به هر دلیل میخواهید کامپیوتر های شرکتی را برای کسب و کارتان مجهز به سیستم عامل ویندوز نمایید، ویندوز 10 اینترپرایز گزینه خرید بهتری در مقایسه با ورژن پرو خواهد بود.

نسخه اینترپرایز ویندوز 10 بیشتر برای استفاده کمپانی ها، بیزینس ها و شرکت هایی ارائه شده که میخواهند سیستم های خود را با استفاده از یک بستر امنیتی بهتر به هم لینک کرده و از قابلیت های خاصی استفاده نمایند که عموما برای کامپیوترهای شرکتی کاربر دارد. بسیاری از کاربرانی که به دنبال مقایسه ویندوز 10 هوم و پرو هستند، نسخه بهتر برای گیم را جستجو میکنند. این قابلیت سبب میشود که یک ایزولهسازی امنیتی مجازی به وجود آید و به موجب آن فقط کاربرانی قادر به ساین این (Sign in) شدن در ویندوز باشند که به آن ها دسترسی ویژه داده شده و به نوعی کاربر ممتاز تعریف شوند.

یک نسخه از هفتمین نسخهٔ سیستمعامل از مجموعهٔ مایکروسافت ویندوز است که در تاریخ ۲۲ اکتبر سال ۲۰۰۹ به بازار عرضه شد. آپدیتهای حاوی ویژگیهای جدید به طور متوسط دو مرتبه در هر سال عرضه میشوند. ۲. روی فایل setup.exe دو بار کلیک کنید (هرچند که بسته به تنظیمات کامپیوتر شما ممکن است پسوند exe. این ویژگیها برای کسب و کارهای کوچکی که تعداد کمتری از کامپیوترها را شامل میشود، لازم نخواهد بود. به موجب این قابلیت رفتارهای کاربران روی سیستم با استفاده از تکنولوژی یادگیری ماشینی مورد ارزیابی و آنالیز قرار گرفته و اقدامات مشکوک سیستم شناسایی میشوند.

پس از پیوند دادن حساب Windows Insider خود در بخش Pick Your Insider Settings از شما خواسته می شود برای دریافت پیش نمایش ویندوز 11 گزینه “Dev Channel” را انتخاب کنید ، سپس روی “Confirm” کلیک کنید. در اینجا از قسمت Upgrade your edition of Windows روی گزینه Change product key کلیک کنید. تیک زده بودن UXTheme Patch،Files و Extras را چک کنید و بر روی Install کلیک کنید تا پک به طور کامل نصب شود. Always, hide labels که باعث میشه وقتی از یک برنامه، چند تا پنجره یا فایل باز وجود داره، اونها رو با هم ترکیب کنه و با نگه داشتن موس روی آیکون برنامه، موارد باز شدهاش نشون داده بشه.

مدت زیادی نیست که مایکروسافت شروع به ساخت این نسخه از مرورگر خود کرده است. این غیر ممکن است که جلوی همه تهدیدات را گرفت، اما در جدیدترین نسخه ویندوز، مایکروسافت نگاه ویژهای به نقاظ ضعف اساسی این سیستم عامل داشته و سعی کرده تا از آسیبپذیری آن تاحدود زیادی بکاهد. داده پیکربندی بوت یا همان BCD، یک فایل سیستمی بوده که به ویندوز میگوید که چگونه سیستمعامل شما را بوت کند. درواقع میتوان گفت که نسخه آلتیمیت ویندوز 7 همان نسخه بازسازیشده اینترپرایز ویندوز 7 بوده که برای مصارف خانگی بهینهسازی شده است.

در آیفون یا آیپد خود، همان برنامه را نصب کنید (به iOS 10.3 یا بالاتر نیاز دارد). رابط کاربری سیستم عامل iOS بر پایه رابط کاربری مستقیم (Concept of Direct Manipulation) یا به عبارت دیگر چند لمسی بودن و استفاده کردن از حرکات دست و انگشتان طراحی شده است. ” به عنوان یکی دیگر از تفاوت های Windows 10 Enterprise و Windows 10 Pro به قابلیت Endpoint Detection and Response اشاره داشته باشیم. همانگونه که پیشتر نیز اشاره شد، یکی از ویژگیهای مترو ارائه بیشترین حد از اطلاعات در چارچوب کمترین فضای ممکن است و قابلیت نمایش زنده اطلاعات توسط آیمرها از جمله امکاناتی است که تحقق این ویژگی را ممکن میسازد.

دیدگاهتان را بنویسید