خرید ویندوز 10 آپدیت 20H2 + برنامه های کاربردی

با استفاده از ویژگی Task view تمام پنجره ها برای شما ظاهر خواهند شد و شما می توانید با کلیک بر روی هر کدام از پنجره ها آن را انتخاب کنید. اینکه در کدام قسمت قرار دارد، بستگی به کامپیوتر شما دارد. این شیوه که البته بیشتر به یک راه میانبر و موقت شباهت دارد تا راه حل، تا زمان ارائه آپدیتهای جدیدتر ویندوز میتواند به شما کمک کند. در این صورت، اجازه دهید ویندوز نصب آپدیتها را کامل کند. در غیر این صورت، دادههای شما با ظرفیت SSD همخوانی نخواهند داشت. شما بعد مدتی که با سیستم کار کردید اطلاعاتتان روی هارد دیسک پراکنده می شوند.

تنظیمات عیبیابی ویندوز به خوبی کار میکند. ویندوز بهصورت خودکار حساب میکند که چه تعداد از فایلهای موقتی را میتوانید پاککنید. غول بازی محبوب زمانی آتاری اعلام کرد که دارند یادبود را منتشر می کنند NFT در جشن پنجاهمین سالگرد این شرکت ها، آنها آنها را با جعبه های غارت ترکیب می کنند تا تجربه را بدتر کنند. در پشت سر هم با Republic Realm، Atari’s ایجاد شده است NFT نه فقط پیوندهای معمولی خسته کننده به JPEG oh no, as آتاری اگر بخواهید به طور خاص “GFT” یا NFT های قابل هدیه را طراحی کرده است.

وید روزن، مدیرعامل این شرکت در بیانیهای گفت: برند آتاری مترادف با بازیهای ویدیویی است و بازیهای ویدیویی ستون فقرات متاورس است.”چه راه بهتری برای بزرگداشت پنجاهمین سالگرد آتاری از آغاز دوره جدیدی از نوآوری های تکنولوژیکی و در عین حال احترام به برندی که صنعت بازی های ویدیویی مدرن را راه اندازی کرد؟” روزن ادامه داد. 1. کامپیوتر را دوباره راه اندازی کنید. منوی کرکرهای در مقابل Accent color را انتخاب کرده و گزینه آن را روی Manual قرار دهید. 2. عبارت adjust performance را تایپ کرده و سپس از میان نتایج، Adjust the Appearance and Performance of Windows را انتخاب کنید.

البته بیلد KB5010414 برای رفع مشکل نمایش اشتباه نکات موجود روی نوار ابزار منتشر شده بود که به گزارش کاربران، خوشبختانه توانست آن را حل کند اما یک مشکل دیگر را هم اضافه کرد. برای این که این ویژگی عمل کند باید مجوز نمایش نوتیفیکیشنهای اندروید را به اپ Your Phone Companion بدهید. البته بهتر است که آپدیت بودن خود بازی را نیز از یاد نبرید. مثلا گزینهی Pop-up Store به توسعهدهندگان امکان میدهد اپلیکیشنهای خود را از وبسایت خود؛ اما با لینک مربوط به مایکروسافت استور دراختیار کاربر قرار دهند.مهمترین قابلیتی که بسیاری از کاربران ویندوزی منتظر آن بودند، یعنی پشتیبانی ویندوز ۱۱ از اپلیکیشنهای اندرویدی، هنوز در نسخهی کنونی سیستم عامل حضور ندارد و طبق وعدههای مایکروسافت، قرار است در بهروزرسانیهای آینده فعال شود.

NFT. بعد از اینکه همه GFT ها باز شدند، خوش شانس یا بدشانس بودند، NFT دارندگان می توانند “برای مسابقات درون بازی رقابت کنند” و همچنین در Discord با یکدیگر تعامل داشته باشند. پس از این همه اخبار ، تبلیغات و پیش نمایش ها ، سرانجام ویندوز ۱۱ مایکروسافت آمد. سیستم خود را با آنتی ویروسی مناسب مورد بررسی قرار دهید و همه ویروس ها را حذف کنید. اگر روی منوی استارت در ویندوز 10 کلیک کنید، لیستی از همه برنامههای نصب شده بر روی کامپیوتر خود را مشاهده خواهید کرد.

این حسابهای کاربری مشتمل بر سه نوع هستند: نوع اول، حسابهایی که دسترسی مدیریتی (ادمین) دارند، نوع دوم حسابهایی که دسترسی مدیریتی ندارند (و حساب کاربری استاندارد به حساب میآیند) و نوع سوم که حساب کاربری مهمان (guest) است. اگر برنامه را از سایتهای دیگری به جز مایکروسافت دانلود کردهاید، میتوانید آپدیت جدید آن را جستجو کنید و نصب کنید. اگر لپ تاپ لنوو دیر روشن میشود، باید منابع CPU و RAM خود را بررسی کنید. اگر باتری جداشدنی است، آن را جدا کنید و با اتصال مستقیم لپ تاپ به جریان برق، بررسی کنید که ویندوز بالا میآید یا نه.

میتوانید گوشی اندروید خود را به کامپیوتری که دارای ویندوز ۱۰ است، متصل کنید. با استفاده از صفحهی Device Manager در قسمت Control Panel میتوانید وضعیت درایورهای خود را بررسی کنید و در صورتی که آپدیتی برای آنها موجود بود، آنها را آپدیت کنید. خود مایکروسافت هم در راهنماهای خود میگوید پیسیهایی که پیغام بهروزرسانی ویندوز ۱۱ را دریافت کردند؛ نیازی ندارد فورا این درخواست را تایید و ویندوز ۱۱ را نصب کنند. فایلهای خود را به کمک اپلیکیشن فایل منیجر گوشی یا تبلت، انتخاب و روی حافظه اکسترنال یا همان کارت میکرو اس دی کپی کنید و سپس کارت حافظه را خارج و با یک ریدر به سیستم ویندوزی متصل کنید و فایلهای مورد نیاز و به خصوص پوشه DCIM حاوی فیلمها و عکسهای اپ دوربین را کپی کنید.

اگر در این حالت نیز همچنان شاهد لرزش مانیتور بودید، احتمالا مشکل شما سختافزاری باشد و برای رفع آن میتوانید از یک تعمیرکار کمک بگیرید. این نسخه ای که می خواهیم راه اندازی کنیم، تولیدی اصلی ویندوز 11 نیست! پس از اتمام مراحل، برنامه را دوباره راه اندازی کنید یا به ادامه بروزرسانی بپردازید. 6. منتظر بمانید تا فرایند دانلود و نصب به اتمام برسد. NoxPlayer یکی از کاربردیترین امولاتورهای اندروید در پی سی است که در بیشتر بخشها توانایی پاسخ گویی به نیاز کاربران را دارد و تا حد ممکن، شما را نا امید نخواهد کرد.

اگر بخواهید، میتوانید ویندوز را دوباره از ابتدا نصب کنید و شروع تازهای با یک سیستم جدید و تازهنفس و بدون ایراد داشته باشید. 3. Windows Update Assistant آخرین نسخه ویندوز با سخت افزار شما را بررسی می کند. البته این احتمال هم وجود دارد که به علت اتصال اینترنت بسیار کند شما، اصلا دستگاه نتواند فایلهای مورد نیاز را دانلود کرده و مرتبا پیام خطای ناموفقیت آمیز بودن به شما داده شود که در این رابطه به روشهای بعدی دریافت این آپدیت عمل کنید. پیکربندی کنید و میتوانید با کلیک بر روی مدیریت محافظت از باج افزار و روشن کردن قابلیت کنترل پوشه کنترل شده، دسترسی برنامههای غیر مجاز را به پروندههای خود محدود کنید.

به لطف SSDهایی با ظرفیت بالا و قیمتی مقرون به صرفه، این مشکل کمتر از قبل دیده میشود؛ اما به هر حال مسئلهای است که باید به آن توجه کنید و قبل از کلون کردن، تعدادی از فایلهای هارد دیسک را حذف کنید تا فضای کافی بر روی آن خالی شود. سپس به منوی اصلی بایوس برگردید و قبل از خروج، تنظیمات را ذخیره کنید. در اینجا با توجه به مشکلی که دارید، یکی از بخشها را انتخاب کنید. ۱۶. پسورد اکانت مایکروسافت را بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید