حالا پیغام Windows Error Recovery

در این اموزش با نحوه شکستن پسورد ویندوز اشنا می شویدو در نهایت با استفاده از چندین تکنیک به شما خواهیم اموخت که چگونه سیستم عامل خود را امن کنید. طبق امارگیری مشخص شده است که 80 درصد افراد در دنیا از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند و حدود 19 درصد افراد از سیستم عامل لینوکس و مکینتاژ استفاده می کنند و یک درصد مابقی از سیستم عامل های دیگر استفاده می کنند ، نیز از شما یک سوالی خواهیم پرسید که خود می توانید جواب سوالی که در پاراگراف قبلی پرسیده شد را بدهید. همانطور که از عنوان مطلب مشخص است نیازی به برنامه ایی جهت ورود به کامپیوتر بدون پسورد نداریم منتهی به یک فلش USB و یا CD که حاوی فایل های ویندوز ۱۰ باشند نیاز داریم تا از آن طریق به سیستم فرمان سیستم عامل ویندوز CMD دسترسی پیدا کنیم و با وارد کردن بعضی از دستورات بدون پسورد خواهیم توانست که به کامپیوتر و ویندوز ۱۰ روی سیستم وارد شد فقط مراحل را به دقت انجام دهید.

از ویندوز ۱۰ گرفته تا ویندوز ۹۵ و حتی دیگر ویندوزها. پوشه ها به صورت درختی طبقه بندی شده و هر پوشه که حاوی داده هایی از ریجستری است زیر مجموعه پوشه ای دیگر قرار می گیرد. هر سال ۲ آپدیت بزرگ و مهم برای ویندوز ۱۰ منتشر شده و از سال ۲۰۱۹ به بعد مایکروسافت نامگذاریها را سادهتر کرده و در واقع از اسامی خاص مثل Redstone یا Creators Update استفاده نکرده است.

امنیت همیشه یکی از مبحث های مهم بوده است زیرا با پایین بودن امنیت ممکن است ضرر های جبران ناپذیری به اشخاص وارد شود. همچنین نحوه بازگردانی رجیستری نیز بسیار مهم است و بهتر است قبل از هرگونه تغییر، آن را یاد بگیرید. رجیستری دائما توسط ویندوز و سایر برنامه ها مورد استفاده قرار گرفته شده و به آن ها ارجاع می شود. همچنین ممکن است سایر موارد که ممکن است نرم افزار تعامل داشته باشد، مانند جایی که پرونده ها هستند، به رجیستری اضافه شوند.

این مشخصات در داخل کامپیوتر ما همراه با سایر جزئیات مورد نیاز از مشخصات WiFi ذخیره می شود. علاوه بر این، مایکروسافت تغییراتی را نیز در حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب ویندوز ۱۱ اعمال و پردازندههای بیشتری را به این فهرست اضافه کرده است. را دارد که هیچ یک از این ویژگی ها در ویندوز 10 هوم دیده نمی شود.ویندوز 10 در حال حاظر بر روی 700 میلیون دستگاه نصب شده است و توانسته بخش عظیمی از کاربران ویندوز 7 و …

امن ترین روش خروج از واتساپ ویندوز این است که در واتساپ اندروید، در بخش “دستگاه های متصل” روی اتصال ویندوز کلیک کنید و خروج از سیستم را بزنید. به دنبال راه های نفوذ و شکستن پسورد ویندوز هستند که در ادامه با چند روش از ان ها اشنا خواهید شد. واضح است که این روش های بازنشانی گذرواژه بسته به صحت و سقم آنها با فناوری ، مورد توجه افراد مختلف خواهد بود ، اگر کمی جسور تر هستید و به توانایی های خود اطمینان دارید ، پس می توانید هر یک از سه روش را برای مواقع فراموشی پسورد ویندوز ۷ امتحان کنید.

هنگامی که تقریبا در هر تنظیماتی تغییر ایجاد می کنید، در مناطق مناسب در رجیستری نیز تغییراتی ایجاد می شود. نسخه های قدیمی تر ویندوز از پوشه ٪ WINDIR٪ برای ذخیره داده های رجیستری به عنوان فایل های DAT استفاده می کنند. آزمایش های انجام شده روی این قابلیت، نشان داده اند که این دستیار صوتی بسیار دقیق است و می تواند نیاز شما را به بهترین وجه برطرف کند. قابل توجه است که سیستم عامل جدید در مقایسه با ویندوز 10 به سیستم سطح بالاتری نیاز دارد.

هیچ گاه نمی توان تایین کرد که چه سیستم عاملی از دیگری امن تر است و امنیت بالاتری دارد زیرا امنیت به تعداد کاربران هم بستگی دارد اما این حرف به چه معناست ؟ به هیچ عنوان هنگام خرید هاست ویندوز به دنبال قیمت پایین نباشید چرا که در کل بهترین هاست ویندوز دارای قیمت نسبتاً بالایی میباشد و اگر شما سرویس دهندهای پیدا کردید که بیش از حد معمول قیمت پایینی را برای هاست ویندوز خود ارائه میکند از خرید آن خودداری نمایید چرا که؛ قطعاً بعدها به مشکلاتی برخواهید خورد.

Shift برای تغییر زبان تایپ خود نباشید را حتماً مطالعه کنید. ۴- پس از رفتن به صفحه ورود به ویندوز ۷ ، ۵ بار کلید Shift را بزنید و به جای برنامه Sticky Keys ، Command Prompt باز خواهد شد. برخی از برنامه ها پیکربندی های خود را به جای رجیستری در پرونده های XML ذخیره می کنند. برنامه Registry Editor ظاهر رجیستری و راهی برای مشاهده و ایجاد تغییر در رجیستری؛ اما خود این برنامه، رجیستری ویندوز نیست. شما میتوانید در شبکه خانگی خود یک دامنه ایجاد کنید؛ اما این دامنه کاربرد چندانی ندارد.

بهتر است به صورت دقیق در مورد نحوه پشتیبان گیری از رجیستری ویندوز اطلاعات داشته باشید تا مشکلی در روند ان ایجاد نشود. با توجه به اینکه رجیستری ویندوز اهمیت زیادی دارد، بهتر است قبل از تغییر در آن، نسخه ای پشتیبان از وضعیت فعلی رجیستری گرفته شود. تجربهی ویندوز در حالت تاریک به قدری رضایتبخش است که شاید دیگر دوست نداشته باشید به حالت روشن برگردید.ناهماهنگی و باگهای بسیار زیادی در حالت تاریک به چشم میخورد. این فایل های پشتیبانی یا BackUpها ببا پسوند Reg ذخیره می شوند و در صورت تغییرات اشتباه، می توانیم دوباره آن را به حالت ابتدایی باز گردانیم.

سپس در قسمت سوم پسورد جدید را وارد کنید و سپس در قسمت چهارم مجدد تکرار پسورد خود را وارد نمایید. اما چگونه روی ویندوز 10 پسورد بگذاریم؟ اگرچه این برنامه هم اکنون در دسترس کاربران ویندوز 10 قرار گرفته است اما این برنامه از همه قابلیتهایی که انتظارش را داشتیم بهره نمیبرد. هر کدام از این دیکشنریها قابلیتها و ویژگیهای مختص به خودشان را دارند. یک ابزار ویرایش رایگان رجیستری که بصورت پیش فرض با هر نسخه از سیستم عامل ویندوز همراه است. در واقع در ببسیاری از موارد رجیستری ویندوز را می توان شبیه به DNA در بدن انسان دانست که ویژگی ها مربوطه و اطلاعات ساختاری را در خود جای داده است.

دیدگاهتان را بنویسید